MÖBLER / Bord / Brickbord 11064394
nr 1106 4394
Brickbord
1890-tal, Ek, längd: 80 cm, djup: 48 cm, höjd: 84 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:42:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)